Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIERO FORNASETTI, "Strumenti Musicali", tallrik, porslin, Italien, 1900-talets mitt, diameter ca 26 cm
Slitage
468916
2017-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här