Fornasetti Strumenti Musicali

Fornasetti Strumenti Musicali
Fornasetti Strumenti Musicali
Fornasetti Strumenti Musicali
Fornasetti Strumenti Musicali

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

PIERO FORNASETTI, "Strumenti Musicali", tallrik, porslin, Italien, 1900-talets mitt, diameter ca 26 cm

Slitage

468916

2017-06-15