IB Kofod Larsen skåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IB KOFOD-LARSEN, vitrinskåp, fanerad med palisander, spröjsad dörrar, tonat glas, svärtade aluminiumhandtag, ben i borstat stål, brännmärkt i made in Denmark, höjd ca 131, 115x32 cm, cites-intyg finns
Senare ben, slitage
468926
2017-06-17