IB Kofod Larsen skåp

IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp
IB Kofod Larsen skåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, vitrinskåp, fanerad med palisander, spröjsad dörrar, tonat glas, svärtade aluminiumhandtag, ben i borstat stål, brännmärkt i made in Denmark, höjd ca 131, 115x32 cm, cites-intyg finns

Senare ben, slitage

468926

2017-06-17