Halda herrfickur i 18 k guld

Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HALDA, fickur, 18 k guld, ca 1901, manuellt uppdrag, mineralglas, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i 18 k stämplad HH, serienr. 12676, cal. V, diameter ca 50 mm, vikt 97,1 g, originaletui

Går ej (balanstapp av), SAV garanterar ej för funktionen, gravyr, smärre repor

468929

2017-06-30