Ljusstakar empriestil

Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil
Ljusstakar empriestil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, omkring 1900, förgylld mässing, fylda bottnar, höjd ca 27 cm

Slitage

468933

2017-06-17