Mai Britt Palmroth oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAI BRITT PALMROTH (född 1930), Kvintett, signerad M Palmroth. olja på duk, ca 72 x 61 cm

468934

2017-06-15