Oscar Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERWÄRD (1915-2202), omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, numrerad 34/60, färglitografi, bildyta ca 39,5 x 29,5 cm

468945

2017-06-15