Blompiedestal

Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal
Blompiedestal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMPIEDESTAL, 1900-talets första hälft, målat gjutjärn, höjd ca 76, diameter 34 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

468955

2017-06-15