Stop och skålfat tenn 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, 3 st, SKÅLFAT, tenn, 1800-tal, höjd ca 21 cm, skålfats diameter 33 cm

Slitage, lagningar

468975

2017-06-15