Mai Britt Palmroth oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

MAI BRITT PALMROTH (född 1930), Marionetter, signerad M Palmroth. olja på duk, ca 46,5 x 55 cm

468997

2017-06-15