Mai Britt Palmroth oljemålning
Valmis
2017-06-15
468999
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MAI BRITT PALMROTH (född 1930), Du och dina bollar, signerad M Palmroth. olja på duk, ca 46,5 x 55 cm