Alf Olsson oljemålning

Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF OLSSON (född 1925), komposition med figur, signerad Alf 72, olja på duk, ca 60 x 72 cm

Duken med skador, repor/färgbortfall/trycksdador

469002

2017-06-15