Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK EKMAN (1906-1986), landskap, Mallorca 1949, signerad E Ekman, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 27 x 35,5 cm
469006
2017-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här