Erik Ekman oljemålning

Erik Ekman oljemålning
Erik Ekman oljemålning
Erik Ekman oljemålning
Erik Ekman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK EKMAN (1906-1986), landskap, Mallorca 1949, signerad E Ekman, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 27 x 35,5 cm

469006

2017-06-15