Rottinggrupp

Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERANDAGRUPP, rotting, 1900-talets andra hälft, karmstol samt soffbord, höjd bord ca 60, diameter 70 cm

Visst slitage

469013

2017-06-15