Design Lisa Larson unikat Modern vardagsvara

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, skulptur, unikat, signerad och daterad Lisa L -68, delvis glaserat lergods, sittande man, höjd ca 10,5 cm

469018

2017-07-10