Design Lisa Larson unikat Modern vardagsvara

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, skulptur, unikat, signerad och daterad Lisa L -05, delvis glaserat lergods, figur med katt, höjd med träsockel ca 19 cm

469019

2017-07-10