Helga Wachholz akvareller

Helga Wachholz akvareller
Helga Wachholz akvareller
Helga Wachholz akvareller
Helga Wachholz akvareller
Helga Wachholz akvareller
Helga Wachholz akvareller

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELGA WACHHOLZ (född 1936): 2 st, "Chefen", "Assistenten", akvareller, signerade och daterade 1998, ca 34,5x28,5 cm vardera

469062

2017-06-19