Göran Gidenstam färglitografi

Göran Gidenstam färglitografi
Göran Gidenstam färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN GIDENSTAM (född 1949), Moderna Muséet, Signerad Göran Gidenstam, numrerad 77/180, bildmått ca 76 x 51 cm

469065

2017-06-15