Henri Matisse efter 3 färglitografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, efter, Blue Nude, (3) färglitografier, signerade i plåten, bildmått ca 53 x 38 cm

469094

2017-06-15