Karl Momen skulptur Metaphor

Karl Momen skulptur Metaphor
Karl Momen skulptur Metaphor
Karl Momen skulptur Metaphor
Karl Momen skulptur Metaphor
Karl Momen skulptur Metaphor
Karl Momen skulptur Metaphor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): "Metaphor", signerad, daterad och numrerad Metaphor 1984, 99/1500, Momen, patinerad, polerad brons, höjd med stenplatta ca 22,5 cm

469113

2017-06-16