Gustav Rudberg oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): segelskuta, signerad Gustav Rudberg, olja på papper, 63x48 cm
Kuntoraportti
469119
Päivämäärä:
2017-06-16