Antoni Tapies färgetsning

Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Arc blau,
färgetsning 1972, signerad, H.C., 59x77 cm

Gulnader

469120

2017-06-16