Antoni Tapies färgetsning
2017-06-16
469120
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANTONI TAPIES (1923-2012): Arc blau,
färgetsning 1972, signerad, H.C., 59x77 cm
Gulnader