Sengustaviansk spegel

Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets början, mahogny med bronserad dekor, 126x55 cm

Orangrepp, skador, del av festong saknas, del av girland lös

469122

2017-06-16