Karl Mårtens litografi

Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), fjälluggla, litografi, signerad samt numrerad 87/175, papperets mått ca 63 x 90.

469139

2017-06-16