Design Erik Höglund Modern vardagsvara

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, vas, skål, glas, "Chribska", 1992, dekor i underfång, signerad och daterad E. Höglund Chribska -92, höjd ca 8 cm, medföljande flaska, signerad Boda Colour all 48219, höjd ca 22,5 cm

469145

2017-07-10