Design Erik Höglund Modern vardagsvara
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND, vas, skål, glas, "Chribska", 1992, dekor i underfång, signerad och daterad E. Höglund Chribska -92, höjd ca 8 cm, medföljande flaska, signerad Boda Colour all 48219, höjd ca 22,5 cm
469145
2017-07-10