Pärlor lösa

Pärlor lösa
Pärlor lösa
Pärlor lösa
Pärlor lösa
Pärlor lösa
Pärlor lösa
Pärlor lösa
Pärlor lösa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

PÄRLOR, bl. a. amerikanska flodpärlor, olika storlekar, färger och form samt odlade halvpärlor, vikt halvpärlor ca 70 g och övriga ca 20 g

PROVENIENS
Äldre lager omkr. 1960

Skador

469152

2017-06-17