Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS HEDBERG, fat, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i rött med inslag av grönt och grått, signerad HHg, diam 60 cm, höjd 12 cm
Kantnagg
469153
2017-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här