Hans Hedberg fat

Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat
Hans Hedberg fat

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS HEDBERG, fat, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i rött med inslag av grönt och grått, signerad HHg, diam 60 cm, höjd 12 cm

Kantnagg

469153

2017-06-16