Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, tillverkat vid Bero i Oderljunga, dörrar samt lådor, bestickschatull, höjd ca 90, 170x42 cm

Visst slitage

469159

2017-06-16