Nomura plåtleksak
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NOMURA, Japan, 1960-tal, plåtleksak "Planet Y Space Station", litograferad plåt, diameter ca 24 cm
Slitage, skador, ena batteriluckan saknas, ej helt komplett, Stockholms auktionsverk garanterar inte funktionen
469161
2017-06-16