Nomura plåtleksak

Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak
Nomura plåtleksak

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

NOMURA, Japan, 1960-tal, plåtleksak "Planet Y Space Station", litograferad plåt, diameter ca 24 cm

Slitage, skador, ena batteriluckan saknas, ej helt komplett, Stockholms auktionsverk garanterar inte funktionen

469161

2017-06-16