Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): "Nature Morte 67", signerad A. Fassianos, gouache, ca 38x28 cm
PROVENIENS: Galeri Börjeson Malmö
469169
2017-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här