Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-talets mitt): (2) Blommor med fågel respektive fjäril, signerade, sidenmåleri, ca 32,5x42,5 resp 30,5x48 cm
Smärre fkäckar
469171
2017-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här