Sidenmåleri Kina

Sidenmåleri Kina
Sidenmåleri Kina
Sidenmåleri Kina
Sidenmåleri Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-talets mitt): (2) Blommor med fågel respektive fjäril, signerade, sidenmåleri, ca 32,5x42,5 resp 30,5x48 cm

Smärre fkäckar

469171

2017-06-16