Specialauktion Allmoge fat

Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAT, tenn, stämplat Johan Johansson, (mästare 1677-1715/23), Stockholm 1700, diameter 34,5 cm

Bruksslitage, pålödd upphängning, repor

469182

2017-10-16