Biografsoffa

Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa
Biografsoffa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIOGRAFSOFFA, björk, 1940-tal, tre fällbara sitsar, sitthöjd ca 44, 155x60/40 cm

Visst slitage

469187

2017-06-16