Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
FAT, tenn, stämplat Mårten Kasper Rokus, (mästare 1683-1714) Stockholm, 1707, diameter ca 43 cm
Slitage, repor
469189
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här