Specialauktion Allmoge fat

Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

FAT, tenn, stämplat Mårten Kasper Rokus, (mästare 1683-1714) Stockholm, 1707, diameter ca 43 cm

Slitage, repor

469189

2017-10-16