Specialauktion Allmoge fat

Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, tenn, stämplat Christian Wickman (mästare 1688-1711) Stockholm 1708, diameter ca 43 cm

Lagning, slitage, repor

469195

2017-10-16