Specialauktion Allmoge fat

Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat
Specialauktion Allmoge fat

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

FAT, tenn, stämplat Carl Björkman (1702-1720) Stockholm 1712, diameter ca 39,5 cm

Lagning, slitage, repor

469196

2017-10-16