Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, brittisk, signerad Fox & Co, avskruvbar pipa, kaliber ca 11 mm, kammaren med besiktningsstämplar, graverat boxlås med signatur, valnötskolv med inläggingar av silvertråd, längd 19,5 cm

korrosion

469211

2017-09-24