Vägglampetter i glas Modern vardagsvara

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, glas, troligen Murano, orange randig dekor, höjd ca 21 cm

Båda med skador och lagningar på överkanten, ett löst fäste medföljer

469212

2017-07-10