Specialauktion Allmoge vattenkanna

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VATTENKANNA, koppar, 17/1800-tal, höjd inkl hantag ca 38 cm

Bucklor, slitage, lagnignar, stag till pipen saknas

469215

2017-10-16