Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VATTENKANNA, koppar, 17/1800-tal, höjd inkl hantag ca 38 cm
Bucklor, slitage, lagnignar, stag till pipen saknas
469215
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här