Tallrikar 1700-tal Kina

Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina
Tallrikar 1700-tal Kina

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekorer i famille rose, diameter ca 16,5-23 cm

Smärre nagg

469222

2017-06-22