Charlotte Hamilton frukassietter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHARLOTTE HAMILTON, fruktassietter, 11 st, Rörstrand, 1900-talets mitt, blåglaserad keramik, diameter 19,5 cm

Ett fat med nagg medföljer, brukssltiage

469223

2017-06-16