Snapplåspistol

Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNAPPLÅSPISTOL, albansk, s.k. råttsvanspistol, 1800-tal, med flintsnapplås, stock helt i mässing med graverad dekor, längd 53 cm

skador

469246

2017-09-24