Uppsala Ekeby matservis
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UPPSALA EKEBY / KARLSKRONA, matservis, porslin, 50 dlr, bestående av: 17 mattallrikar, 8 assietter, 11 djupa, 4 frukassietter, 1+1 uppläggningsfat, 1+1 uppläggningsskålar, såsskål, skål, 1 par saladjär, 1 par ovala uppläggningsskålar
En skål med smärre nagg, förgyllning med slitage
469257
2017-06-16