Uppsala Ekeby matservis

Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis
Uppsala Ekeby matservis

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPSALA EKEBY / KARLSKRONA, matservis, porslin, 50 dlr, bestående av: 17 mattallrikar, 8 assietter, 11 djupa, 4 frukassietter, 1+1 uppläggningsfat, 1+1 uppläggningsskålar, såsskål, skål, 1 par saladjär, 1 par ovala uppläggningsskålar

En skål med smärre nagg, förgyllning med slitage

469257

2017-06-16