Krutprovare

Krutprovare
Krutprovare
Krutprovare
Krutprovare
Krutprovare
Krutprovare
Krutprovare
Krutprovare

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KRUTPROVARE, fransk, 1800-talets början, ändrad från militär flintlåspistol, signerad Ante Roberts, fjäderbelastat graderat mäthjul 1-12, stock med stålbeslag, längd 27 cm

469274

2017-09-24