Dräktsmycken silver Special Smycken

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DRÄKTSMYCKEN, 3 st., silver, delvis förgyllt, filigranarbete, längd collier ca 45 cm, broscher längd ca 3,5 resp 14 cm, vikt ca 50 g

Åldersrealterat slitage

469299

2017-06-18