Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, signerad och numrerad J Ostved 15/50, färgserigrafi, bladstorlek 91x73,5 cm
Oramad
469313
2017-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här