John Ostved färgserigrafi

John Ostved färgserigrafi
John Ostved färgserigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, signerad och numrerad J Ostved 15/50, färgserigrafi, bladstorlek 91x73,5 cm

Oramad

469313

2017-06-19